Nagłośnienie

Oferujemy nagłośnienie eventów dostosowane pod każde wydarzenie. Dobierzemy odpowiedni sprzęt zarówno do wydarzeń rodzinnych, konferencji, małych koncertów jak i dużych plenerowych eventów.

 

 

 

 

Realizacja Dźwięku

Profesjonalna realizacja dźwięku potrzebna jest wszędzie tam gdzie pojawia się więcej mikrofonów . Realizujemy koncerty odbywające się na małych i dużych scenach. Nie ważne czy jest to festyn, piknik rodzinny czy duży festiwal pomożemy w zapewnieniu niezapomnianych doznań słuchaczom. Tworzymy i miksujemy również nagrania zespołów, muzyków i lektorów zarejestrowanie w dowolnym miejscu na profesjonalnym sprzęcie. Wystarczy do nas napisać a postaramy się pomóc w szybkim i tanim zrealizowaniu nagrań.

Każde wydarzenie potrzebuje nagłośnienia dzięki któremu przekażesz swoim widzom wszystko cochcesz niezależnie od miejsca, ilości osób na widowni czy siły twojego głosu. Oferujemy nagłośnienieeventów dostosowane do wszystkich wymagań, postawione przez profesjonalnych techników którzyzadbają o jakość i dostosowanie instalacji do potrzeb. Napisz do nas a postaramy się doradzić w wyborzeodpowiedniego sprzętu. Nasza profesjonalna obsługa techniczna eventów, konferencji, wydarzeńrodzinnych zapewni mniejszy stres i lepszy odbiór wydarzenia.

 

Kontakt

 

 

  • Arkadiusz Narczewski

  • Warszawa 02-118 ul. Pruszkowska 6a/27

  • a.narczewski@onmedia.com.pl

  • 737-684-664

Znajdź nas na mapie