Stream

Uwiecznij swoje wydarzenie i pokaż je całemu światu. Dzięki live streamingowi twój event w czasie rzeczywistym może trafić do internetu.

Live Streaming Webinaria

Pokaż całemu światu swoje szkolenie w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki profesjonalnej obsłudze twoje seminaria zdobędą nową grupę odbiorców i zapewnisz im bezproblemową płatność za stream również przez SMS.

Live Streaming Eventy

Pokaż swoją firmę szerokiej publiczności. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i obsłudze transmisja twojego wydarzenia przebiegnie bezproblemowo w jakości Full HD. Po wydarzeniu otrzymasz zarchiwizowany materiał na płycie DVD.

Live Streaming Wydarzeń Sportowych

Transmisja wydarzeń sprtowych na najpopularniejsze serwisy tj. YouTube, Facebook itp. system powtórkowy, możliwość dodawania belek, reklam, informacji na żywo.

Streaming live Warszawa, Polska, świat.

Dotrzyj tam dokąd chcesz. Twoja firma już dziś może cieszyć się z profesjonalnie zrealizowanego wydarzenia które na żywo trafi do internetu.

Profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie naszych techników sprawi, że streaming eventów twojej firmy przebiegnie żadnych problemów. Dostosujemy transmisje do waszych potrzeb i służymy radą przed i w trakcie wydarzeń zapewniając możliwie bezstresowy jego przebieg. Tworząc live streaming bardzo ważne jest by widz miał świadomość co dzieje się na ekranie, pomagać w tym mu mogą informacje, podpisy, belki które w odpowiednich momentach mogą pojawiać się na ekranie. Streaming eventów sportowych wymaga powtórek które również są w naszej ofercie. Zapewnij swoim widzą niezapomniane emocje i możliwość przeanalizowania najlepszych momentów streamingu. W trakcie wydarzenia istnieje również możliwość wykonania wideo rozmowy na żywo z dowolną osobą i dodania jej do transmisji.

 

Kontakt

 

 

  • Arkadiusz Narczewski

  • Warszawa 02-118 ul. Pruszkowska 6a/27

  • a.narczewski@onmedia.com.pl

  • 737-684-664

Znajdź nas na mapie